Řadový dům 3+kk

4 950 000 Kč

Domažlice

Višňová_323_14.jpg
Višňová_323_04.jpg
Višňová_323_08.jpg

Pokud hledáte bydlení v klidném prostředí, ale zároveň se nechcete vzdát všech výhod, které město nabízí, a chcete mít bydlení podle svého, pak právě Vám nabízíme tento řadový dům ve městě Domažlice. Soukromí nemusí znamenat odloučení od lidí. Bydlení, které splňuje nároky na komfortní život v nově vznikající okrajové části města a přitom centru na dosah. Řadový dům o velikosti 3+kk je ideální volbou pro ty, kteří hledají rodinné bydlení. Staňte se součástí sousedství, kde se budete probouzet s úsměvem.
Přízemí tohoto domu se člení na vstupní chodbu, technickou místnost se sociálním zařízením, kuchyň se spíží a obývací prostor, ze kterého můžete vyjít na terasu potažmo zahrádku pro trávení příjemných chvil, čtení oblíbené knihy, posezení u sklenky dobrého vína či grilování. V patře domu se nachází prostorný dětský pokoj se šatnou, koupelna, samostatné WC, ložnice a šatna. Součástí domu je garáž s jedním parkovacím místem.
Z hlediska hodnocení PENB spadá rodinný dům do energetické třídy B, nízkoenergetický dům. Provozní náklady domu činí cca 3 500,-/měs. v závislosti na počtu obyvatel a spotřebě.
Útulná čtvrť Na Bábě láká klidem, ale zároveň nabízí i široké aktivní vyžití. Svou touhu po pohybu můžete uspokojit na přilehlé cyklostezce, blízkém zimním stadionu nebo procházkou okolo zdejších jezer.
Momentálně vzniká cca 250 m od nemovitosti nová mateřská škola pro ty nejmenší a také plánovaná výstavba supermarketu Lidl ve vzdálenosti cca 400 m. Město Domažlice nabízí veškerou občanskou vybavenost jako například městský úřad, školku, školu, potraviny, restauraci, poštu, lékaře, dětská hřiště, sportoviště, aquacentrum, či cyklostezky do sousedních obcí. Město Domažlice je ve výborné dostupnosti do sousedního Německa nejen za prací a nákupními možnostmi.